Serial
0,0/5,0

Robin z Sherwood

VoD, Polska,
od 4,90 PLN
Udostępnij
fot. ipla.tv
Informacje o Serialu:
Serial po polsku (Lektor PL)
Rodzaj:
Serial
Produkcja:
Polska
Robin z Sherwood: Kultowy angielski serial o przygodach mitycznej postaci XII wieku – Robin Hooda, słynnego wyzwoliciela ubogich walczącego z wyzyskiem, biedą i despotyzmem możnowładców oraz z księciem Nottingham, przed którym musi ukrywać się w lesie Sherwood. Tam dołącza do drużyny banitów i zostaje ich przywódcą. Wspólnie zamierzają wreszcie stawić czoła szeryfowi i wyzwolić lud Anglii spod jego tyranii.
Muzykę do całości serialu wykonywał zespół Clannad. Początkowo miał stworzyć jedynie muzykę do czołówki, jednak po obejrzeniu nakręconego materiału do pierwszego odcinka i przeczytaniu dostępnej części scenariusza członkowie zespołu uznali, że chcą, by ich muzyka towarzyszyła całemu serialowi.
Serial żongluje mitami, legendami i historią. Zmienia postrzeganie Ryszarda Lwie Serce, wykorzystuje wierzenia przedchrześcijańskie, mity celtyckie, legendę Robin Hooda. Dzięki temu powstał niezapomniany obraz przemawiający swoim klimatem do kolejnych pokoleń.

Źródło: ipla.tv

Opinie o serialu: "Robin z Sherwood"

Oglądaj "Robin z Sherwood" legalnie! Dystrybucja serialu "Robin z Sherwood" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Robin z Sherwood" na serwisach typu Zalukaj, Cda, Kinoman czy YouTube.
Wymagane logowanie

Aby wykonać tę czynność musisz być zalogowany. Zaloguj się przez Facebooka.

Przejdź do logowania